Medikal Saç Tedavileri

MEDİKAL SAÇ TEDAVİLERİ

Saç Ekimi

FUE tekniği ile saç veya tüylerin başın arka kısmından ya da vücudun başka bölgelerinden özel ince iğneler ile tek tek alınarak problemli bölgeye ekilmesi işlemidir. Saçın alındığı bölgede hiçbir iz oluşturmaz ve son derece etkilidir.

Saç Mezoterapisi

Erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesini önlemek, saç kalitesini arttırmak, incelen saçları kalınlaştırmak ve saç sayısında artış sağlamak için uygulanan etkili tedavi yöntemlerinden biridir.

Kaş ve Bıyık Ekimi

Kaş ekimi; kaş yarılmaları, yanık izleri, ameliyat sonrası izler ve kaş azalması gibi problemlerde uygulanmaktadır

Favori ve Sakal Ekimi

Dökülme, yaralanma ya da farklı olaylara bağlı iz oluşumu, imaj değişikliği vb. amaçlar ile favori ve sakal bölgelerine kıl ekimi yapılmaktadır. Bu işlemler, lokal anestezi uygulanarak ağrısız olarak yapılmaktadır.

P.R.P Plazma Tedavisi

P.R.P ile “kendi kanınız sizi geçmişe götürmeye hazır”. Kanınızdan alınan 10 cc’lik bir miktar özel işlemden geçirilerek akyuvarları ve trombositleri ayrıştırılır, bunun sonucunda elde edilen plazma saçları seyrelmiş bölgeye mezoterapi tekniği ile uygulanır.

PRP Destekli Saç Ekimi

PRP teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen bu saç ekimi  yöntemi ile saç ekimi işleminde çok olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Ekim esnasında saç kökleri nakil için PRP’li özel bir solüsyonda bekletilerek canlılıklarının korunması sağlanmakta böylece işlem sonrası iyileşme süreci kısalırken başarı oranı en yüksek seviyeye çıkmaktadır.

**Hastalarımızın kişisel görüntülerini içeren , saç ekimi ve estetik operasyonlar ile ilgili “öncesi ve sonrası” fotoğrafları ilgili yasa gereğince yayınlayamamaktayız. İletişim formumuzu doldurarak operasyonlar ile ilgili görüntü talebinde bulunabilir, fiyat öğrenebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.